Aktivity a služby na čerstvom vzduchu, ktoré vás potešia


Prenájom dvora pre rodiny a partie


Máte chuť stráviť deň na čerstvom vzduchu - v súkromí dvora Maľovaného ranča? Radi by ste vzali so sebou aj svoju rodinu a priateľov? 

Čo máme pre vás k dispozícii? 

Ohnisko, vonkajšie posedenie, detské ihrisko vrátane šmykľavky a trampolíny, kotlík na varenie guláša, kapustnice a iných kotlíkových špecialít, gril, poháre, taniere a príbory, miesto na cvičenie, meditácie, loptové hry a stanovanie, bazén a bazénik pre deti, zdroj pitnej vody a vonkajšiu toaletu vrátane hygienických potrieb. 


Čo pre vás vieme zabezpečiť? 

Kávu, čaj, koláčik, čapované pivo, stráženie detí, animácie pre deti, predstavenie zvierat na ranči, ukážku rančerskej práce a iné.


Prenájom dvora - maximálny počet  15 osôb

4 hodiny - 30 €

7 hodín až celý deň - 50 € 

Stanovanie na 24 hodín - 50€ za celodenný prenájom dvora s využitím všetkého, čo je súčasťou tejto služby a 5€ za prenájom každého stanu. V cene je zahrnuté poskytnutie hesla na wifi. Maximálny počet osôb využívajúcich priestory dvora nášho ranča je 15.

Vopred vám ďakujeme za finančné dary, ktoré poskytnete nášmu Občianskemu združeniu Maľovaný ranč za využitie služieb.

Rekreačné jazdenie aj tréning koní a jazdcov


Naše zdravé, zaočkované, testované a trénované koníky sú stvorené na vychádzku či absolvovanie školy jazdenia pre začiatočníkov aj pre pokročilých.


Čo máme pre vás k dispozícii?

Výstroj pre koníka.

Pre vašu bezpečnosť odporúčame priniesť si vlastnú prilbu. Pre tých, ktorí si ju neprinesú, je k dispozícii prilba - za poplatok 3€ za požičanie.


Čo pre vás vieme zabezpečiť? 

Dobrú náladu a trpezlivosť, množstvo rád a informácii, ktoré vám pomôžu stať sa empatickým jazdcom.

Vozenie deti na koni  od 4 rokov- 1 € -jedno velke kolecko  

Jazdenie na koni so sprievodom - 45 min - 25€

Tréning začiatočníka - 45 min - 25€ 

Tréning pre pokročilých jazdcov - 45 min - 25€

Tréning a ustajnenie koní -  250€ - mesiac

tréningy horsemanship, príprava žriebät na show, westernový aj anglický štýl, kurzy pre začiatočníkov, pokročilých, drezúrne disciplíny - upresníme telefonicky.

Prenájom boxu a miesta na uloženie postrojov - upresníme telefonicky.

Bežný deň rančera - ukážka a nácvik rančerských - farmárskych prác a bežná  starostlivosť o zvieratká - 2 hodiny - 10€ za 1 osobu.

Vopred vám ďakujeme za finančné dary, ktoré poskytnete nášmu Občianskemu združeniu Maľovaný ranč za využitie služieb.

Maľovanie na drevo a kamene


Radi kreslíte či maľujete? Skúšali ste už maľovať na drevo či plochý kameň? Relaxačné a tvorivé aktivity s farbami pomáhajú deťom i dospelým hľadať vnútornú rovnováhu. Náš ranč je ako stvorený na kreatívne tvorenie. Ak si neprinesiete vlastné pomôcky na vašu tvorbu, radi vám ich zabezpečíme.


Čo máme pre vás k dispozícii?

Rozhodli sme sa potešiť našich návštevníkov  ponukou sady kreatívnych pomôcok. Kreatívny balíček sme zakúpili pre tých návštevníkov, ktorí využijú prenájom nášho dvora.

Kreatívny balíček pre 4 osoby obsahuje novú sadu akrylových farieb, 4 ks štetcov a 4 ks drevených podkladov na maľovanie. Drevené podklady zahŕňajú viaceré motívy pre deti či dospelých. 

Cena kreatívneho balíčka pre 4 osoby - od -do €. 

Sprevádzanie skupiny detí kreatívnym tvorením - 1 hodina - 20€

AKCIA - Maľovanie na kameň - materiál aj ukážka postupu grátis - pre tých návštevníkov, ktorí využijú prenájom nášho dvora na celý deň. 

Vopred vám ďakujeme za finančné dary, ktoré poskytnete nášmu Občianskemu združeniu Maľovaný ranč za využitie služieb. 

Bezpečnosť našich hostí aj zvierat je pre nás na prvom mieste a preto v prípade, ak nás navštívite s vašim psíkom, počas pobytu na ranči musí byť váš psík nepretržite na vôdzke.  


Povedali o nás...

Martin B.


”Ďakujeme za lekcie jazdenia a množstvo rád, ktoré sme nikde inde nedostali.“

Klaudia Š.


”Ivanka, keby som nenašla teba, nikdy by som sa nenaučila rozumieť reči koní. Maľovaný ranč je jedno z mála miest, kam sa vždy budem rada vracať.“

Jakub T.


”Chcel by som sa poďakovať Ivanke, že mi našimi vychádzkami na koníkoch a motivačnými  rozhovormi pomohla opäť vrátiť stratenú sebadôveru. Ďakujem.“

Viktória P.


”Ivka je naozaj super. Naučila ma, ako si pri maľovaní na drevo nájsť vlastný štýl. Páčila sa mi dobrá nálada na ranči a keď budem môcť, prídem aj s kamoškami a aj s gitarou, aby sme zažili to stanovanie pod hviezdami."

Liliana


Než som s kobylou prišla do ustajnenia k Ivke, nevedela som, ako s kobylou dosiahnuť svoj cieľ. Nechápala som, čo je niečo ako práca zo zeme, nerozumela som svojmu koňovi. Prísť na Maľovaný ranč a začať trénovať s Ivkou bolo to najlepšie rozhodnutie, čo som mohla urobiť. Som neskutočne vďačná za tréningy prirodzenej komunikácie. Už som pochopila, o čom to je, stať sa dobrým majiteľom svojho koňa. Ďakujem Ivka! 

Alena P.


Ďakujeme veľmi pekne za fantastické bio - produkty, ktoré tak chutne narástli na Maľovanom ranči.

Vytvorte si webové stránky zdarma!